Black Shark 2 kameralara yakalandı!

Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla daha sık karşımıza çıkmaya başladı. Bakalım Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 2 neler sunuyor? Black Shark tasarımı ortaya çıktı! ( Video ) Xiaomi Black Shark 2 tasarımı ortaya çıktı! Geçtiğimiz günlerde bir video ile karşımıza çıkan modelin oyuncuların vazgeçilmezi olan RGB LED'ler ile donatıldığını görmüştük. Diğer taraftan ilk modeli andıran tasarımda ufak farklılıkların olduğu göze çarpıyor. İlk modelde üst kısımda yatay olarak konumlandırılan kameraların bu defa orta üst kısımda dikey olarak yer alması ise en büyük farklılık diyebiliriz. Ön tarafta yer alan parmak izi okuyucunun arka tarafa kameraların altında taşınması ise diğer bir önemli detay olarak dikkat çekiyor. Global pazarda da satışa sunulması beklenen Black Shark 2 modelinin beklenen teknik detaylarına göz attığımızda ise günümüzün amiral gemilerinin vazgeçilmez işlemcisi olan Snapdragon 845'i görüyoruz. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamanın yer alması beklenen modelin ekranı ise 5.99 inç büyüklüğünde ve 2160x1080 piksel. 4000 mAh bataryadan gücünü alacağı tahmin edilen modelin Android 8.1 Oreo ile geleceği ancak hızlıca Android 9.0 Pie güncellemesini alacağı söyleniyor. Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu hakkındaki en net bilgileri ise 23 Ekim tarihinde öğrenebileceğiz. The post Black Shark 2 kameralara yakalandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Black Shark 2 kameralara yakalandı!
Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla daha sık karşımıza çıkmaya başladı. Bakalım Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 2 neler sunuyor?

Xiaomi Black Shark 2 tasarımı ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde bir video ile karşımıza çıkan modelin oyuncuların vazgeçilmezi olan RGB LED'ler ile donatıldığını görmüştük. Diğer taraftan ilk modeli andıran tasarımda ufak farklılıkların olduğu göze çarpıyor. İlk modelde üst kısımda yatay olarak konumlandırılan kameraların bu defa orta üst kısımda dikey olarak yer alması ise en büyük farklılık diyebiliriz. Ön tarafta yer alan parmak izi okuyucunun arka tarafa kameraların altında taşınması ise diğer bir önemli detay olarak dikkat çekiyor.

Global pazarda da satışa sunulması beklenen Black Shark 2 modelinin beklenen teknik detaylarına göz attığımızda ise günümüzün amiral gemilerinin vazgeçilmez işlemcisi olan Snapdragon 845'i görüyoruz. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamanın yer alması beklenen modelin ekranı ise 5.99 inç büyüklüğünde ve 2160x1080 piksel. 4000 mAh bataryadan gücünü alacağı tahmin edilen modelin Android 8.1 Oreo ile geleceği ancak hızlıca Android 9.0 Pie güncellemesini alacağı söyleniyor. Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu hakkındaki en net bilgileri ise 23 Ekim tarihinde öğrenebileceğiz.

The post Black Shark 2 kameralara yakalandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.