Galaxy A70 ve A60'ın özellikleri ortaya çıktı!

Samsung orta - üst segment arasına konumlandırılan telefonlardan oluşan Galaxy A serisini yeni modeller ile baştan aşağı yenilemeye devam ediyor. Şu andan yenilenen Galaxy A serisinde beş akıllı telefon modeli bulunuyor. Bununla birlikte en az iki modelin daha geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı. Zira, Galaxy A70 ve Galaxy A60 modellerinin bazı teknik özellikleri ve tasarımı Çinli sertifikasyon kurumu TENAA tarafından paylaşıldı. Galaxy A90 kamerası gizlenebilecek ve dönebilecek! Galaxy A70 ve Galaxy A60 özellikleri sızdırıldı! Her iki telefonun arkasında üç kamera yer alıyor. Galaxy A70 ekrandan parmak izi okuyucuya yer verilirken, Galaxy A60 ise Infinity-O ekran tasarımına sahip. Galaxy A70'in 6.7 inç büyüklüğündeki damla çentikli ekranı, Infinity-U olarak adlandırılan tasarıma sahip. Arka kamera çözünürlükleri bilinmezken kullanılan sensörlerin normal, ultra geniş ve derinlik algılama olması bekleniyor. 4400 mAh'lık yüksek kapasiteli bataryaya ev sahipliği yapan 164,2 x 76,7 x 7,9 mm boyutlarındaki cihazın arkasında gradyan renk geçişlerine yer verilebilir. Galaxy A60 ise Galaxy A8s ile benzer ( Infinity-O ) bir ekrana sahip. Cihazın arkasında parmak izi okuyucu yer alırken, 3410 mAh'lık bataryadan besleniyor. A70'den daha küçük olan cihaz 155,2 x 73,9 x 7,9 mm boyutlarında. The post Galaxy A70 ve A60'ın özellikleri ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy A70 ve A60'ın özellikleri ortaya çıktı!
Samsung orta - üst segment arasına konumlandırılan telefonlardan oluşan Galaxy A serisini yeni modeller ile baştan aşağı yenilemeye devam ediyor. Şu andan yenilenen Galaxy A serisinde beş akıllı telefon modeli bulunuyor. Bununla birlikte en az iki modelin daha geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı. Zira, Galaxy A70 ve Galaxy A60 modellerinin bazı teknik özellikleri ve tasarımı Çinli sertifikasyon kurumu TENAA tarafından paylaşıldı.

Galaxy A90 kamerası gizlenebilecek ve dönebilecek!

Galaxy A70 ve Galaxy A60 özellikleri sızdırıldı!

Her iki telefonun arkasında üç kamera yer alıyor. Galaxy A70 ekrandan parmak izi okuyucuya yer verilirken, Galaxy A60 ise Infinity-O ekran tasarımına sahip. Galaxy A70'in 6.7 inç büyüklüğündeki damla çentikli ekranı, Infinity-U olarak adlandırılan tasarıma sahip. Arka kamera çözünürlükleri bilinmezken kullanılan sensörlerin normal, ultra geniş ve derinlik algılama olması bekleniyor. 4400 mAh'lık yüksek kapasiteli bataryaya ev sahipliği yapan 164,2 x 76,7 x 7,9 mm boyutlarındaki cihazın arkasında gradyan renk geçişlerine yer verilebilir. Galaxy A60 ise Galaxy A8s ile benzer ( Infinity-O ) bir ekrana sahip. Cihazın arkasında parmak izi okuyucu yer alırken, 3410 mAh'lık bataryadan besleniyor. A70'den daha küçük olan cihaz 155,2 x 73,9 x 7,9 mm boyutlarında.

The post Galaxy A70 ve A60'ın özellikleri ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.