Galaxy Note 9 fiyatı düştü!

Ülkemizdeki döviz kurları ile birlikte büyük değişkenlik gösteren telefon fiyatlarında, sevindiren haber Samsung tarafından geldi. Samsung Galaxy Note 9 128 GB, 6499 TL satış fiyatı ile karşımıza çıkmıştı fakat döviz kurlarının artışı ile Galaxy Note 9 fiyatları 8000 TL gibi bir rakama yükselerek Samsung severleri korkutmuştu. Galaxy Note 9 fiyatı düştü! Samsung Galaxy Note 9 için detaylı inceleme! Galaxy Note 9 fiyatı düştü! Telefon fiyatları her geçen gün artarken, amiral gemisi modelleri alabilmek için ciddi birikimler yapmamız gerekmekte. Neredeyse tüm marka ve modeller büyük zamlardan etkilendi. Lite modelleri gibi düşük bütçeli telefonlar bile 2000 TL sınırını aşmış bulunmakta. https://www.youtube.com/watch?v=QQWV6wxoN58 Amiral gemisi bir model almak için bekleyenlere, büyük adım Samsung'dan geldi. Samsung, Galaxy Note 9 128 GB modelinde Türkiye satış fiyatlarını 1500 TL düşürdü. Önceki satış fiyatı 8000 TL olan bu model için 6499 TL'lik yeni fiyat etiketi ile resmi sitesinden duyurdu. Döviz kurları yüzünden telefon alamamış veya bir süredir fiyatların düşmesini bekleyen alıcılar için güzel bir fırsat ve seçenek olarak karşımıza çıktı. Amiral gemisi bir telefon isteyen alıcılar bu modeli 1500 TL'lik indirimle alabilir hatta ve hatta aradaki fiyat farkı ile kendine güzel bir akıllı saat deneyimi yaşatabilirsiniz. The post Galaxy Note 9 fiyatı düştü! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy Note 9 fiyatı düştü!
Ülkemizdeki döviz kurları ile birlikte büyük değişkenlik gösteren telefon fiyatlarında, sevindiren haber Samsung tarafından geldi. Samsung Galaxy Note 9 128 GB, 6499 TL satış fiyatı ile karşımıza çıkmıştı fakat döviz kurlarının artışı ile Galaxy Note 9 fiyatları 8000 TL gibi bir rakama yükselerek Samsung severleri korkutmuştu. Galaxy Note 9 fiyatı düştü!

Samsung Galaxy Note 9 için detaylı inceleme!

Galaxy Note 9 fiyatı düştü!

Telefon fiyatları her geçen gün artarken, amiral gemisi modelleri alabilmek için ciddi birikimler yapmamız gerekmekte. Neredeyse tüm marka ve modeller büyük zamlardan etkilendi. Lite modelleri gibi düşük bütçeli telefonlar bile 2000 TL sınırını aşmış bulunmakta. https://www.youtube.com/watch?v=QQWV6wxoN58 Amiral gemisi bir model almak için bekleyenlere, büyük adım Samsung'dan geldi. Samsung, Galaxy Note 9 128 GB modelinde Türkiye satış fiyatlarını 1500 TL düşürdü. Önceki satış fiyatı 8000 TL olan bu model için 6499 TL'lik yeni fiyat etiketi ile resmi sitesinden duyurdu. Samsung Galaxy Note 9 fiyatları düştü SDN-1 Döviz kurları yüzünden telefon alamamış veya bir süredir fiyatların düşmesini bekleyen alıcılar için güzel bir fırsat ve seçenek olarak karşımıza çıktı. Amiral gemisi bir telefon isteyen alıcılar bu modeli 1500 TL'lik indirimle alabilir hatta ve hatta aradaki fiyat farkı ile kendine güzel bir akıllı saat deneyimi yaşatabilirsiniz.

The post Galaxy Note 9 fiyatı düştü! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.