Televizyonu olduğundan büyük gösteren Philips P5!

Philips'in dikkat çeken 65OLED873 model akıllı televizyonu, görüntü kalitesi ve Android TV özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni nesil P5 motorundan güç alan akıllı televizyon hem görüntü, hem ışıklandırma hem de diğer özellikler söz konusu olduğunda başarılı bir performans sunuyor. Philips 65OLED873 inceleme! Bu televizyon çok akıllı! Philips P5 teknolojisi hangi özellikleri beraberinde getiriyor! Yüksek işleme kapasitesi sayesinde resim kalitesini yüzde 50 oranında artıran P5 motoru, bu sayede en derin siyahları gösterirken de, en parlak beyazları gösterirken de OLED ekranından maksimum seviyede yararlanıyor. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri P5 motorunun yetenekleriyle baş başa bırakalım. İyi seyirler! https://youtu.be/KE-OBjVIGxc Ambilight ile televizyon ekranı oturma odasına taşıyor! 3 yönlü Ambilight ışıklandırması sayesinde izlediğiniz her içerik aynı zamanda odanıza yansıyor. İçeriğin renk tonlarına uyumlu bir şekilde çalışan bu teknoloji, görüntülerin ekrandan taşarak duvarlara yayılmasını sağlıyor. Ambilight TV'nizin ekranının iki tarafından arkadaki duvara doğru ekstra geniş ışık yayarak ekranınızı olduğundan daha geniş gösterir ve izleme deneyiminizi daha etkileyici hale getirir. Ekrandaki renkler, canlılık ve heyecan, oturma odanıza adım atarak alışılmışın ötesinde bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Evinizi akıllı yapan ışık! Philips Hue inceleme! Philips P5 Perfect Görüntü Motoru ile artık sevdiğiniz içerikler çok daha parlak bir şekilde görüntüleniyor. Ayrıntılar gözle görülür ölçüde daha fazla derinlik kazanıyor. Yüksek kontrast oranı ile her ayrıntıyı daha net hissedilir hale geliyor. Hareketler son derece akıcı hale gelir, böylece oyun ne kadar hızlı olursa olsun topu asla gözden kaybetmezsiniz. Yüksek Dinamik Aralık Perfect, içeriğinizin orijinal zenginliğini ve canlılığını yakalayan bir duyu deneyimi sunuyor. Yönetmenin planladığı gibi, daha parlak vurgular, üstün kontrast ve canlı renkleri deneyimleyebilirsiniz. The post Televizyonu olduğundan büyük gösteren Philips P5! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Televizyonu olduğundan büyük gösteren Philips P5!
Philips'in dikkat çeken 65OLED873 model akıllı televizyonu, görüntü kalitesi ve Android TV özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni nesil P5 motorundan güç alan akıllı televizyon hem görüntü, hem ışıklandırma hem de diğer özellikler söz konusu olduğunda başarılı bir performans sunuyor.

Philips 65OLED873 inceleme! Bu televizyon çok akıllı!

Philips P5 teknolojisi hangi özellikleri beraberinde getiriyor!

Yüksek işleme kapasitesi sayesinde resim kalitesini yüzde 50 oranında artıran P5 motoru, bu sayede en derin siyahları gösterirken de, en parlak beyazları gösterirken de OLED ekranından maksimum seviyede yararlanıyor. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri P5 motorunun yetenekleriyle baş başa bırakalım. İyi seyirler! https://youtu.be/KE-OBjVIGxc

Ambilight ile televizyon ekranı oturma odasına taşıyor!

3 yönlü Ambilight ışıklandırması sayesinde izlediğiniz her içerik aynı zamanda odanıza yansıyor. İçeriğin renk tonlarına uyumlu bir şekilde çalışan bu teknoloji, görüntülerin ekrandan taşarak duvarlara yayılmasını sağlıyor. Ambilight TV'nizin ekranının iki tarafından arkadaki duvara doğru ekstra geniş ışık yayarak ekranınızı olduğundan daha geniş gösterir ve izleme deneyiminizi daha etkileyici hale getirir. Ekrandaki renkler, canlılık ve heyecan, oturma odanıza adım atarak alışılmışın ötesinde bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Evinizi akıllı yapan ışık! Philips Hue inceleme!

Philips P5 Perfect Görüntü Motoru ile artık sevdiğiniz içerikler çok daha parlak bir şekilde görüntüleniyor. Ayrıntılar gözle görülür ölçüde daha fazla derinlik kazanıyor. Yüksek kontrast oranı ile her ayrıntıyı daha net hissedilir hale geliyor. Hareketler son derece akıcı hale gelir, böylece oyun ne kadar hızlı olursa olsun topu asla gözden kaybetmezsiniz. Yüksek Dinamik Aralık Perfect, içeriğinizin orijinal zenginliğini ve canlılığını yakalayan bir duyu deneyimi sunuyor. Yönetmenin planladığı gibi, daha parlak vurgular, üstün kontrast ve canlı renkleri deneyimleyebilirsiniz.

The post Televizyonu olduğundan büyük gösteren Philips P5! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.